Oferta pracy

Mechanik

Blum Polska Sp. z o.o. O firmie

Blum Polska Sp. z o.o.

Poznańska 16

Jasin (pow. poznański)

Jesteśmy producentem nowoczesnych akcesoriów meblowych takich jak: systemy szuflad, podnośników i zawiasów. Od wielu lat dostarczamy profesjonalne produkty do odbiorców w całej Polsce oraz do klientów zagranicznych. Zaangażowani pracownicy oraz wysokiej jakości produkty to klucz do naszego sukcesu.

W związku z rozwojem parku maszynowego poszukujemy osoby, która dołączy do działu Utrzymania Ruchu na stanowisku Mechanika.

Brzmi interesująco? Zapoznaj się z ogłoszeniem i wyślij swoją aplikacje!

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Koniecznie odwiedź naszą stronę: www.blum.pl
MECHANIK

Zadania na stanowisku

  • Wykonywanie zadań związanych z utrzymaniem ciągłości produkcji i utrzymaniem prawidłowego stanu technicznego parku maszynowego
  • Planowanie i prowadzenie działań prewencyjnych na terenie parku maszynowego
  • Samodzielne usuwanie awarii
  • Przeprowadzanie zaplanowanych przeglądów okresowych i prac konserwacyjnych podległych maszyn
  • Udział w pracach projektowych (rozruch nowych linii montażowych, przebudowy i optymalizacje obecnego parku maszynowego)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym minimum 3 lata
  • Wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn - mechanika, pneumatyka, napędy liniowe, podstawy automatyki, przemysłowe systemy dozowania kleju
  • Wykształcenie techniczne (profil mechaniczny)
  • Odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Mile widziane uprawnienia eksploatacyjne elektroenergetyczne do 1 kV
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Praktyczna znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dobrą atmosferę oraz pracę w zgranym zespole doświadczonych fachowców
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń w międzynarodowej firmie
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Kartę MultiSport
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • Dofinansowanie obiadów na kantynie
Pamiętaj o załączeniu klauzuli: Na podstawie art. 7 ust. 1 w zw. z art. 4 pkt 11 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora (firmę Blum Polska Sp. z o.o.) moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Agnieszka Godlewska
ul. Poznańska 16
62-020 Jasin k/Swarzędza

Telefon 61 895 1827

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy