Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik

  • Kalisz, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 14.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Besser Polska Sp. z o.o., należy do OMS BESSER Group. Powstała w 2014 i specjalizuje się w produkcji form wtryskowych i elementów termoplastycznych oraz pokrewnych procesów montażu oraz różnych wykończeń elementów plastikowych.

    Poszukujemy pracowników na stanowisko :
    Mechanik
    Miejsce pracy: Kalisz
    Nr ref. MECH

    Zakres obowiązków:

    • naprawy bieżące, przeglądy okresowe i remonty parku maszyn
    • prowadzenie dokumentacji z interwencji
    • analizowanie przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących przyczynę źródłową problemu
    • specyfikowanie oraz zamawianie części zamiennych
    • współpraca z firmami zewnętrznymi realizującymi obsługę serwisową maszyn i urządzeń

    Wymagania:

    • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży z przetwórstwa tworzyw sztucznych lub min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w innej branży
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych oraz znajomość zasad ich działania i budowy
    • dobra organizacja pracy
    • zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w grupie

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie
    • Szkolenia
    • Interesującą pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W CV prosimy o dopisanie klauzuli : Zgodnie z art.6 ust. 1 lit. A ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. ( dz. urz. UE L 119 z 04.05.2016 ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji i przyszłych rekrutacji.