Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik-Kierowca w dziale Badań i Rozwoju

Mando Corporation Poland sp. z o.o.

  • Uczniowska 36, Wałbrzych
    Wałbrzych, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Uczniowska 36

Wałbrzych

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn obszaru Vehicle Workshop oraz Dyno, dbanie o ich sprawność

  • Wykonywanie testów na maszynach testowych lub/oraz samochodach w tym przygotowanie i wypełnianie raportów

  • Zarządzanie częściami przed i po testach

  • Przestrzeganie zasad BHP oraz przepisów ruchu drogowego podczas użytkowania aut testowych

  • Inspekcja części przed montażem do samochodów z dostaw

  • Potwierdzenie finalnego montażu części do auta, zgodnie z obowiązującymi standardami

  • Wsparcie dla inżynierów przy analizie wyników testów

  • Tworzenie i aktualizacja instrukcji stanowiskowych oraz instrukcji obsługi maszyn

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe o kierunku mechanik, elektro-mechanik lub pokrewnym

  • 3 lata doświadczenia na stanowisku mechanik lub/i elektro-mechanik

  • Umiejętność naprawy, wymiany części w samochodach

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi (np. klucz dynamometryczny, suwmiarka)

  • Gotowość do wyjazdów służbowych oraz odbycia wstępnego szkolenia zagranicą kraju

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera (Excel, Outlook)

  • Znajomość obsługi maszyn związanych z testami będzie dodatkowym autem

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (proszę o wysłanie CV w języku angielskim)

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju poprzez pracę z najnowocześniejszym parkiem maszynowym,

  • Profesjonalne szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dopłata do dojazdów

  • dodatek stażowy

  • pożyczki pracownicze

  • siłownia na terenie firmy

  • obiady

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV w języku angielskim za pomocą przycisku aplikowania

Mando Corporation Poland Sp. z o.o. w Wałbrzychu to światowy lider w produkcji części samochodowych: amortyzatorów, zacisków hamulcowych, przekładni kierowniczych. Zdobywca wielu nagród, m.in.: Solidny Pracodawca Roku, Kreator Miejsc Pracy, Najlepszy Pracodawca Regionu, Polska Nagroda Jakości, Europejska Nagroda Jakości EFQM 5 Stars oraz certyfikatów: ISO/TS 16949, ISO 14001, ISO 27001, OHSAS 18001.

Przewiń do profilu firmy