Mechanik

H+H Polska Sp. z o.o.

  • Osada 17a, Klucze (pow. olkuski)
    Klucze (pow. olkuski), małopolskie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 22 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Osada 17a

Klucze (pow. olkuski)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie w sprawności technicznej maszyn i urządzeń w Zakładzie;

  • Bieżące usuwanie awarii maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki;

  • Wykonywanie prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń;

  • Wykonywanie remontów maszyn i urządzeń;

  • Wdrażanie rozwiązań usprawniających pracę maszyn;

  • Przestrzeganie zasad BHP, procedur jakościowych i pozostałych regulaminów obowiązujących na Zakładzie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w zakładzie produkcyjnym)

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość mechaniki;

  • Umiejętność diagnozowania i usuwania usterek oraz awarii w zakresie mechaniki;

  • Wykształcenie min. zawodowego o profilu mechanicznym;

  • Dokładność, samodzielność, systematyczność;

  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych. Sukces H+H Polska to wynik wspólnej pracy ponad 800 osób zatrudnionych w 13 zakładach produkcyjnych. Jego miarą jest zaufanie klientów, dbałość o najwyższe standardy obsługi, bezpieczeństwo pracy i ochronę środowiska, a także jakość produktów dedykowanych dla budownictwa energooszczędnego zapewniającego użytkownikom komfort cieplny, akustyczny oraz bezpieczeństwo konstrukcyjne. Więcej informacji o firmie znajdziesz na: http://www.HplusH.pl/ oraz https://www.facebook.com/hplushpl

Przewiń do profilu firmy