Ta oferta pracy jest nieaktualna od 274 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik - Konserwator

  • Golczewo, Kamień Pomorski, zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 20.06.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma z branży motoryzacyjnej, działająca na polskim rynku od 25 lat, poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Golczewo, Kamień Pomorski (okolice)

    Obowiązki:

    • Bieżąca naprawa maszyn i urządzeń przemysłowych
    • Wykonywanie planowych napraw i przeglądów maszyn
    • Utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym i w ciągłej gotowości do pracy

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe – techniczne
    • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku
    • Dobra organizacja pracy własnej
    • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych

    Oferujemy

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
    • Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • Możliwość doskonalenia zawodowego i rozwoju
    • Atrakcyjne warunki wynagradzania
    • Pracę w miłej atmosferze
    • Ubezpieczenie grupowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Do przesłanych dokumentów prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).