Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik-konserwator

  • Golczewo, Kamień Pomorski, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2018-09-20
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PSF Polish Springs Factory Sp. z o.o.

    Firma z branży motoryzacyjnej, działająca na polskim rynku od 25 lat, poszukuje osób na stanowisko:

    Praca w Golczewie k/Kamienia Pomorskiego (woj. Zachodniopomorskie)

    Obowiązki:

    • Bieżąca naprawa maszyn i urządzeń przemysłowych;
    • Wykonywanie planowych napraw i przeglądów maszyn;
    • Utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym i w ciągłej gotowości do pracy

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe – techniczne;
    • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku;
    • Dobra organizacja pracy własnej;
    • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach;
    • Przyjazną atmosferę pracy;
    • Ubezpieczenie grupowe;
    • Karty FitSport i FitProfit
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Szczegółowe informacje o firmie są dostępne na stronie www.psfactory.pl

    CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PSF POLISH SPRINGS FACTORY Sp. z o.o. ul. Młyńska 5/9, 61-729 Poznań zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.