Oferta pracy

Mechanik – Konserwator Maszyn i Urządzeń

Bielenda Kosmetyki Naturalne S.A.

  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6.00-14.00/ 14.00-22.00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Fabryczna 20

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Bieżące naprawy maszyn i urządzeń,

  • Przezbrajanie i regulacje maszyn dla potrzeb produkcji,

  • Mycie i dezynfekcja maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne( mechanik maszyn, elektromechanik, mechatronik, elektryk)

  • Doświadczenie w naprawach, konserwacji i obsłudze maszyn pakujących, dozujących najlepiej z branży kosmetycznej, farmaceutycznej, spożywczej

  • Dyspozycyjność i chęć do podnoszenia kwalifikacji

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Benefity dodatkowe

  • Stabilną pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy jedną z największych i najszybciej rozwijających się polskich firm kosmetycznych. Grupa Bielenda Kosmetyki Naturalne łączy marki z niemal wszystkich segmentów pielęgnacji. Pod naszymi skrzydłami znajdują się takie marki jak: Bielenda, Bielenda Professional, Soraya, Dermika, BodyBoom oraz SheCosmetics.

Prowadzimy także ekspansję na rynkach zagranicznych. Cały czas dynamicznie się rozwijamy, stawiając na kluczowe dla naszych pracowników wartości – takie jak praca zespołowa, wzajemny szacunek, przyjazna atmosfera i wysoka kultura organizacji, stabilność oraz tworzenie warunków pracy, które zapewniają indywidualny rozwój i satysfakcję każdego członka naszej firmy.

Chcesz poznać nas lepiej, odwiedź stronę bielenda.pl/kariera

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Przewiń do profilu firmy