Oferta pracy

Mechanik Konserwator Maszyn

PWPW S.A.O firmie

  • Karczunkowska 30, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PWPW S.A.

Karczunkowska 30

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Konserwacja, naprawa i usuwanie awarii maszyn poligraficznych i introligatorskich.

  • Wykonywanie przeglądów i remontów maszyn zgodnie z planem.

  • Naprawa I konserwacja urządzeń transportu bliskiego (wózki).

  • Bieżące utrzymywanie sprawności parku maszynowego podczas wykonywania zleceń produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne o profilu mechanicznym.

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży poligraficznej.

  • Konieczna umiejętność prowadzenia prac spawalniczych (książeczka spawalnicza) i obróbki skrawaniem (tokarka, frezarka).

  • Pożądana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej maszyn.

  • Konieczna wysoka dyspozycyjność (praca zmianowa).

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • dobra atmosfera

  • dostęp do nowoczesnych technologii

  • świetne połączenie komunikacyjne

  • stabilne zatrudnienie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku