Ta oferta pracy jest nieaktualna od 206 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik

  • Pabianice, Łask, Konstantynów Łódzki, Sieradz, Rzgów, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-02-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA AKCJA JOB
    LIBRA EUROPE - Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 9778

    dla swojego Klienta firmy produkcyjnej (branża Automotive) poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Mechanik

    Miejsce pracy: Chechło Pierwsze

    Zadania:

    • konserwacja i naprawa maszyn i urządzeń
    • planowanie czynności konserwacyjnych
    • uzupełnianie dokumentacji związanej z serwisowaniem maszyn
    • usuwanie bieżących usterek
    • współpraca z innymi pracownikami firmy

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
    • znajomość budowy maszyn i urządzeń przemysłowych
    • znajomość układów mechanicznych
    • znajomość automatyki
    • czynne prawo jazdy kat. B
    • znajomość pakietu MS Office

    Mile widziane

    • uprawnienia SEP do 1 kV
    • znajomość hydrauliki siłowej

    Warunki:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • miesięczne premie
    • pracę od pon - pt na dwie zmiany 6-14 i 14-22 (sporadycznie mogą wystąpić soboty)
    • możliwość rozwoju
    • praca w firmie o ustabilizowanej pozycji

    opisopis

    Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."