Oferta pracy

Mechanik

Espersen Poland Sp. z o.o.

  • Mieszka I 29, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Mieszka I 29

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • praca na produkcji;

  • utrzymanie parku maszynowego w ciągłym ruchu;

  • ustawianie i uruchamianie maszyn;

  • raportowanie wykonywanych prac;

  • udział w projektach modernizacyjnych maszyn i istniejących instalacji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprawnej obsłudze narzędzi i elektronarzędzi;

  • chęć i motywacja do podjęcia pracy stałej zmianowej,

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia.

To oferujemy

  • dobrą atmosferę w pracy opartą na wzajemnym szacunku i odpowiedzialności;

  • okazję do rozwoju zawodowego w ramach struktur międzynarodowej organizacji;

  • stabilne zatrudnienie i konkurencyjne warunki współpracy;

  • atrakcyjny pakiet szkoleń dopasowanych do Twoich potrzeb;

  • prywatną opiekę medyczną oraz ofertę świadczeń socjalnych;

  • uczestnictwo w całym procesie rozwiązywania problemów i analizy zastosowanych rozwiązań.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • premie jubileuszowe

  • oferta darmowych zabiegów rehabilitacyjnych

  • sklepik firmowy

  • kantyna zakładowa

  • świadczenia świąteczne i wakacyjne

Jesteśmy największym Pracodawcą w regionie, wiemy czego potrzebują nasi pracownicy. Razem tworzymy środowisko pracy - sprawdź, czy chcesz stać się jego częścią.

Przewiń do profilu firmy