Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik

Partner Serwis Sp. z o.o.O firmie

  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca ocena stanu technicznego naprawianych i remontowanych urządzeń,

  • przeglądy i naprawa silników elektrycznych, pomp oraz wentylatorów.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie zawodowe kierunkowe,

  • masz doświadczenie w pracach warsztatowo – mechanicznych,

  • jesteś gotowy do pracy w nadgodzinach,

  • jesteś sumienny w wykonywaniu obowiązków,

  • umiesz pracować w zespole.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie, która wciąż rozwija się na wielu płaszczyznach,

  • pakiet benefitów (kartę Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, a także szkoleń, kursów czy studiów),

  • motywacyjny system premiowy oraz zabezpieczenie socjalne,

  • możliwość zdobywania nowych uprawnień, a także dostęp do wiedzy eksperckiej,

  • PARTNRską atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Partner Serwis Sp. z o.o.

Od 2002 roku wspieramy naszych Klientów zarówno w ich siedzibach, jak i w naszych warsztatach. Dołącz do zespołu, który w partnerskiej atmosferze realizuje projekty dla znanych marek, wpływając na prężny rozwój naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy