Logo Pracuj.pl

Mechanik linii produkcyjnej

Laboratoria Natury Sp. z o.o.O firmie

Laboratoria Natury Sp. z o.o.

Józefa Franczaka "Lalka" 18

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie pełnej funkcjonalności wszystkich maszyn i urządzeń
  • wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii mechanicznych maszyn
  • dokonywanie pomiarów, przeglądów, napraw i konserwacji urządzeń/maszyn
  • analizę przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu ich eliminacji
  • wsparcie transferów i uruchomień nowych maszyn
  • udział w projektach udoskonalających działanie parku maszynowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne (mile widziane mechanicznie)
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek oraz określania przyczyn awarii maszyn i urządzeń
  • wszechstronne umiejętności z zakresu urządzeń mechanicznych oraz podstawowe umiejętności z zakresu prac warsztatowych
  • odpowiedzialność, dokładność i precyzyjność w wykonywaniu zadań.
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy techniczne)
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • umiejętność pracy w grupie
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

To oferujemy

  • pracę w systemie 3 – zmianowym
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • ubezpieczenie grupowe
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji

Laboratoria Natury to firma założona w 2001r., zajmująca się produkcją kontraktową suplementów diety i napojów funkcjonalnych. Oferujemy innowacyjne, gotowe produkty sprzedawane pod marką własną, a także zapewniamy kompleksowe usługi na każdym etapie tworzenia produktu z Klientem: od know-how, poprzez przygotowanie formulacji, przeprowadzenie prób technologicznych, na produkcie gotowym kończąc. Najwyższa jakość produktów to podstawowa wartość, którą się kierujemy. Dlatego proces produkcyjny odbywa się zgodnie ze standardami GMP. Przedsiębiorstwo posiada ponadto w pełni wdrożony system HACCP, ISO 9001 oraz ISO 22000. Nasza misją jest tworzenie wysokiej jakości produktów, które w zgodzie z naturą wspomagają zdrowie i dobre samopoczucie naszych Klientów.

Naszym priorytetem i codzienną motywacją jest zostanie wiodącym na rynku producentem kontraktowym wysokiej jakości innowacyjnych suplementów diety, wyrobów medycznych i napojów funkcjonalnych. Zobacz czym się zajmujemy -> http://www.privatemanufacturing.eu

Dołącz do nas!

Uprzejmie informujemy, że spotkamy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mechanik linii produkcyjnej, Józefa Franczaka "Lalka" 18, Lublin