Logo Pracuj.pl

Mechanik linii produkcyjnej

ManpowerO firmie

  • Tarczyn
    Tarczyn, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ciągłości planu produkcyjnego
  • Przygotowywanie maszyn do pracy, ustawianie parametrów
  • Monitorowanie pracy maszyn, zgłaszanie bieżących usterek do działu utrzymania ruchu
  • Wsparcie Operatorów swoim doświadczeniem i wiedzą w trudnych sytuacjach
  • Uczestniczenie w projektach dotyczących obsługiwanej linii

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność reagowania na pojawiające się problemy i proponowanie rozwiązań
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Samodzielność w działaniu oraz innowacyjność

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • Realne możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia: wysoka podstawa + premia
  • Możliwości rozwoju - szkolenie wdrażające, możliwość udziału w wielu projektach wewnętrznych, udział w programach wyróżnień i doceniania
  • Benefity Premium: dofinansowanie opieki medycznej, karty sportowo-rekreacyjnej oraz ubezpieczenia na życie

Miejsce pracy: Michrów k. Tarczyna

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Aktualne oferty pracodawcy
1908/063/KWO

Mechanik linii produkcyjnej, Tarczyn