Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik

Bobst Polska Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

aleja Tadeusza Kościuszki 103/105

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Serwis maszyn i linii do produkcji opakowań z tektury litej i falistej,

  • Montaż nowych oraz naprawa już zainstalowanych urządzeń,

  • Konserwacja zapobiegawcza, przeglądy okresowe,

  • Rozwiązywanie problemów mechanicznych/elektronicznych,

  • Raportowanie przebiegu napraw ( jez. angielski).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne w kierunku mechanika lub pokrewne,

  • Komunikacyjna znajomość języka angielskiego,

  • Prawo jazdy kat.B,

  • Duża dyspozycyjność (praca u klientów, często przez cały tydzień),

  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu lub serwisie maszyn i urządzeń,

  • Samodzielność w działaniu,

  • Otwarty umysł, umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach,

  • Gotowość i chęć do ciągłego podnoszenia kwalifikacji,

  • Odpowiedzialność (powierzone zadania oraz mienie),

  • Umiejętność współpracy z ludźmi,

  • Kultura osobista,

  • Dobra znajomość obsługi komputerów PC, w tym środowiska MS Office.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej, znanej w branży firmie z siedzibą w Szwajcarii,

  • Szkolenia za granicą,

  • Możliwość awansu,

  • Samochód służbowy,

  • Profesjonalne narzędzia oraz wyposażenie do wykonywania powierzonych zadań służbowych,

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych,

  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • training

CV oraz list motywacyjny w języku polskim i angielskim, prosimy przesyłać na poprzez przycisk Aplikuj.

Bobst Group S.A. – międzynarodowa firma o ponad 100-letniej tradycji z siedzibą w Mex, w Szwajcarii, będąca producentem najwyższej klasy maszyn i urządzeń służących do produkcji opakowań z tektury litej, falistej oraz materiałów giętkich, w związku z dynamicznym rozwojem swojego przedstawicielstwa w Polsce firmy Bobst Polska Sp. z o.o., aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Technik Mechanik/Elektronik ze znajomością języka angielskiego

Przewiń do profilu firmy