Ta oferta pracy jest nieaktualna od 229 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-10-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pakuj się do Sonoco

    Dołącz do nas, z nami możesz przeżyć wspaniałą przygodę w przyjaznej atmosferze.

    Mechanik (weekend)
    Miejsce pracy: Łódź

    Twoje zadania:

    • Realizacja harmonogramów oraz czynne uczestnictwo w prewencyjnym utrzymaniu ruchu oraz ogólne zadania z nim związane
    • Udział w projektach wdrożeniowych, usprawniających oraz  innych podyktowanych potrzebami biznesowymi zakładu
    • Wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji parku maszynowego
    • Codzienny nadzór i kontrola pracy maszyn i urządzeń w aspekcie mechanicznym
    • Przystosowanie maszyn do produkcji nowych produktów

    Jeżeli posiadasz:

    • Wykształcenie techniczne
    • Praktyczne doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu- warunek konieczny
    • Potwierdzona znajomość identyfikowania i usuwania usterek, działań korekcyjnych
    • Znajomość pneumatyki
    • Umiejętność posługiwania się komputerem
    • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w grupie
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym po 12 h (pt-nd) lub (sb-nd).

    Możemy Ci zaoferować:

    • Umowę o pracę na stałe,
    • Zatrudnienie bez pośredników,
    • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia,
    • Pakiet socjalny,
    • Dowóz pracowniczy na trasie Opoczno-Łódź

    Oferta jest skierowana również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

    SZKOLENIA
    ŚCIEŻKI
    KARIERY
    NAGRODY
    OPIEKA MEDYCZNA
    KANTYNA
    PREMIA ZA POLECENIA
    PARKING
    KARNETY SPORTOWE