Ta oferta pracy jest nieaktualna od 475 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

mechanik lotniczy

  • Środa Śląska, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 04.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

    Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów/ Kandydatek na stanowisko:

    Nr ref.: 42408
    Praca stała
    Lokalizacja: Środa Śląska

    Zakres obowiązków:

    • przeprowadzanie przeglądów i diagnoz sprzętu pod względem sprawności mechanicznej
    • wykonywanie napraw i konserwacji
    • współpraca z innymi pracownikami serwisu
    • dbałość o ład i porządek w serwisie

    Oczekiwania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • umiejętność pracy w grupie
    • umiejętność pracy z dokumentacją
    • podstawowa znajomość języka angielskiego

    Oferta:

    • umowę o pracę bezpośrednio w firmie Klienta
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju
    • pakiet szkoleń

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)