Mechanik - Magazynier

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 28.06.2018
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 28.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    MECHANIK - MAGAZYNIER
    Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Międzygwiezdna 7d
    Numer referencyjny: MECH/HUB-PN

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Wydawanie, przyjmowanie, załadunek, rozładunek i dostawa maszyn i urządzeń
    • Dbałość o jakość wydawanego sprzętu
    • Sprawdzanie stanu technicznego maszyn i urządzeń
    • Konserwacja oraz usuwanie drobnych usterek w urządzeniach
    • Okresowe przeglądy maszyn
    • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
    • Dbałość o wysoką jakość obsługi Klientów i dobry wizerunek firmy
    • Współpraca z działem obsługi klienta oraz innymi działami Spółki

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie min. zawodowe
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
    • Uprawnienia elektryczne SEP E do 1 kV
    • Prawo jazdy kat "B" + "E" (mile widziane)
    • Umiejętność obsługi komputera (Windows, MS Office)
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość funkcjonowania maszyn będących w ofercie firmy oraz ogólna znajomość zagadnień mechaniki będą dodatkowym atutem

    OFERUJEMY:

    • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku
    • Umowę o pracę na pełny etat
    • Atrakcyjne warunki finansowe
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
    • Nowoczesne narzędzia pracy
    • Interesującą i pełną wyzwań pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą oraz pomysłami
    • Bogaty pakiet benefitów (m. in. ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną Medicover dla Ciebie i członków Twojej rodziny, kartę Multisport, nagrody i bonusy, dofinansowanie kosztów kształcenia oraz letniego wypoczynku, zniżki na wynajem maszyn i urządzeń będących w ofercie firmy)
    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wpisując w tytule: MECH/HUB-PN
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ramirent S.A. z siedzibą w Szczecinie (71-066) przy ul. Świerczewskiej 3 w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”