Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik maszyn

KRYSIAK sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00, 8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

Rolna 6

Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne)

Twój zakres obowiązków

  • diagnoza, naprawa, wymiana wadliwych części w spalinowych i elektrycznych urządzeniach ogrodniczych takich, jak m.in.: kosiarki, pilarki, nożyce do żywopłotu, kosy spalinowe, przycinarki, wertykulatory, glebogryzarki, rozdrabniacze, zamiatarki;

  • naprawy silników (spalinowych – dwu i czterosuwowych; elektrycznych) w różnego rodzaju sprzęcie ogrodniczym;

  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych z użytkowaniem sprzętów;

  • przeglądy okresowe;

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe kierunkowe lub średnie techniczne;

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (jednak jesteśmy gotowi na douczenie osoby ze zmysłem technicznym);

  • znajomość budowy i zasady działania silników 2- i 4-suwowych;

  • umiejętność czytania rysunku technicznego, obsługa narzędzi pomiarowych;

  • dobra organizacja pracy;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej (teoretycznej i praktycznej);

  • mile widziana umiejętność / potencjał do zarządzania ludźmi - otworzy to w możliwości potencjalnego awansu.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie rodzinnej o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • atrakcyjne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji;

  • możliwość rozwoju w oparciu o szkolenia;

  • dofinansowanie pakietu Benefit (karty Multisport);

  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie;

  • pakiet prywatnej opieki medycznej.

O nas

Firma Krysiak to kompleksowe podejście do tematu maszyn ogrodniczych oraz akcesoriów ogrodowych.

Od 1990 roku nieustannie pracujemy nad tym, by zapewnić naszym Klientom wysokiej jakości urządzenia ogrodnicze znanych marek. Nasza działalność nie sprowadza się jednak tylko do sprzedaży. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, gwarantujemy opiekę posprzedażową - zorganizowaliśmy serwis na terenie całego kraju, a także zapewniamy części zamienne do oferowanych przez nas urządzeń.

Efekty? Nasze produkty znaleźć można we wszystkich polskich ogrodach. Szczycimy się także rozbudowaną siecią sprzedaży, zaufaniem partnerów biznesowych i co najważniejsze, zadowoleniem naszych klientów.

To dobry moment, aby do nas dołączyć – firma Krysiak nie tylko od lat skutecznie broni pozycji lidera na rynku akcesoriów ogrodniczych, ale również nieustannie i dynamicznie się rozwija, prowadząc interesujące projekty w różnych obszarach. Będziesz w środku tych zmian i będzie to dla Ciebie ciekawy i inspirujący czas, który sprawi, że zostaniesz z nami na dłużej.