Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik maszyn

TEKTRUM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

16 00022 000 brutto / mies.
  • Bolesławiec

    Bolesławiec, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż / demontaż linii produkcyjnych,

  • Montaż / demontaż konstrukcji stalowych pod linię produkcyjne,

  • Serwisy Maszyn produkcyjnych i linii produkcyjnych

  • Obsługa i naprawa maszyn

  • Gwintowanie, szlifowanie

  • itp.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku,

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,

  • Zdolności manualne, dokładność, staranność,

To oferujemy

  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pracę w godzinach nadliczbowych,

  • Zapewniamy nocleg,

  • Zapewniamy dojazdy,

  • Zapewniamy ubranie robocze ,

  • Szkolenie BHP,

  • Możliwość wykonania dodatkowych uprawnień, (Wózki, Zwyżki, itp.)

O nas

Montaż, Demontaż, Serwis linii produkcyjnych linii produkcyjnych i konstrukcji stalowych, Relokalizacjia linii produkcyjnych