Mechanik Maszyn Budowlanych i Samochodów Ciężarowych

Eurokop Sp. z o.o.O firmie

Eurokop Sp. z o.o.

Potrzebna 48

Warszawa

Firma Eurokop Sp z o.o. zatrudni:

Mechanika Maszyn Budowlanych i Samochodów Ciężarowych

Obowiązki:

  • Wykonywanie przeglądów maszyn budowlanych (koparki, ładowarki, spycharki, walce)
  • Wykonywanie napraw maszyn budowlanych
  • Czyszczenie i konserwacja maszyn budowlanych
  • Wykonywanie przeglądów samochodów ciężarowych (Mercedes, Scania, Iveco)
  • Wykonywanie napraw samochodów ciężarowych
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy
Oczekiwania:
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika maszyn w branży budowlanej lub w branży pokrewnej
  • Doświadczenie na stanowisku mechanika samochodów ciężarowych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość obsługi komputera
  • Uprawnienia operatora maszyn (mile widziane)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Przyjazną atmosferę pracy

Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy