Oferta pracy

Mechanik maszyn budowlanych

KILOUTOU Polska Sp. z o.o.O firmie

KILOUTOU Polska Sp. z o.o.

Przemysłowa 4

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • Serwisem i naprawą maszyn budowlanych

  • Nadzorem nad stanem technicznym maszyn i innych urządzeń

  • Prowadzeniem dokumentacji technicznej

  • Współpracą z pracownikami innych działów

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie kierunkowe, co najmniej zawodowe (mile widziane średnie techniczne)

  • Pracowałeś już na podobnym stanowisku

  • Znasz podstawowe zagadnienia z mechaniki i elektromechaniki

  • Lubisz porządek na swoim stanowisku pracy

  • Wiesz jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach

  • Potrafisz pracować w oparciu o zmieniające się priorytety

  • Lubisz pracę w zespole

  • Obsługa komputera nie jest Ci obca

  • Masz prawo jazdy (min. kat. B)

Mile widziane

  • Posiadasz uprawnienia SEP

  • Posiadasz uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych, podestów ruchomych

  • Posiadasz uprawnienia do konserwacji urządzeń transportu bliskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • wynagrodzenie podstawowe + premia

  • pakiet szkoleń w naszej wewnętrznej akademii,

  • wdrożenie do pracy przy pełnym wsparciu pozostałych i doświadczonych członków zespołu,

  • pracę w zgranym zespole,

  • wspieranie pasji naszych pracowników,

  • możliwość udziału w różnego rodzaju akcjach prospołecznych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • serwisowana odzież robocza