Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Maszyn Budowlanych (m/k)

  • Komorniki (pow. średzki), dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 12.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sukces zależy od pracy zespołowej!

    STRABAG SE jest europejskim Koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zatrudnieniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizujemy z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez zespołowej pracy. Pracownicy z inicjatywą, odpowiedzialni i dążący do celu i mają możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego.Zostań częścią naszego zespołu!

    Spółka STRABAG BMTI należy do koncernu STRABAG SE i jest odpowiedzialna  za nabywanie, wynajem i remont sprzętu i maszyn budowlanych.  Obecnie poszukujemy od zaraz osoby na stanowisko:

    Zadania:

    • Naprawa maszyn i urządzeń budowlanych
    • Typowanie części zamiennych
    • Dokonywanie przeglądów okresowych maszyn
    • Prace modernizacyjne i konserwacyjne

    Wymagania:

    • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu budowy i eksploatacji maszyn i urządzeń budowlanych
    • Umiejętność naprawy urządzeń spalinowych, układów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • Znajomość obsługi komputera
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dyspozycyjność - możliwa praca w delegacji.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego.
    • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”