Mechanik maszyn budowlanych - naprawa i diagnostyka silników spalinowych

Menard Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny silników spalinowych.
  • Obsługa systemów diagnostycznych silników i agregatów.
  • Testowanie urządzeń po wykonanych naprawach.
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.
  • Dbałość o powierzone maszyny i urządzenia.
  • Rzetelność w wykonywaniu napraw i czynności serwisowych w maszynach i urządzeniach budowlanych.
  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń.
  • Kontrola prawidłowego działania maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne mechanika i budowa maszyn.
  • Dodatkowym atutem będzie 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w Serwisie.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów zawodowych i współpracy w zespole.
  • Komunikatywność.
  • Chęć podejmowania nowych wyzwań.
  • Dokładność, rzetelność i uczciwość.
  • Dyspozycyjność.
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień hydrauliki siłowej i/lub spawania.
  • Znajomość j. angielskiego.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Nowoczesne narzędzia pracy.
  • Bezpieczeństwo pracy na najwyższym poziomie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Bogaty pakiet socjalny.
  • Prywatną opiekę medyczną.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny

Miejsce pracy:

Baza sprzętu w Pruszkowie, delegacje

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MENARD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Uprzejmie informujemy, iż brak powyższej klauzuli uniemożliwi kontaktu z kandydatem.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną jedynie wybranych kandydatów.

Firma budowlana Menard Sp. z o.o. o ugruntowanej pozycji na rynku

Mechanik maszyn budowlanych - naprawa i diagnostyka silników spalinowych, małopolskie