Mechanik Maszyn Budowlanych - Pomocnik Mechanika

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Chrzanów, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Mechanik Maszyn Budowlanych/Pomocnik Mechanika

Miejsce pracy: Chrzanów (woj. małopolskie)

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • prace w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód warsztatowy i inne),
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • dobrą atmosferę pracy.

Obowiązki:

  • wykonywanie przeglądów i napraw maszyn budowlanych,,
  • serwisowanie maszyn na budowie, remonty w warsztacie firmowym.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w serwisie branży budowlanej lub pokrewnej,
  • mile widziane doświadczenie w serwisie maszyn budowlanych,
  • wykształcenie techniczne,
  • dobra znajomość układów mechanicznych i hydraulicznych, budowy maszyn, urządzeń przemysłowych,
  • umiejętność czytania schematów technicznych
  • samodzielność, zaangażowanie i dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat B, (C mile widziane).

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:[email protected] lub poczta: Berger Bau Polska sp. Z o.o.,  ul. Szczecińska 11, 54-517 Wrocław, z dopiskiem „mechanik maszyn budowlanych”.

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.

ul. Szczecińska 11

54-517 Wrocław

e-mail: [email protected]

Aplikacja powinna zawierać klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U Nr 133, poz. 883)”

Skontaktujemy się tylko z osobami wybranymi.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy