Logo Pracuj.pl

Mechanik Maszyn Budowlanych

Volvo Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka, obsługa techniczna i naprawa maszyn budowlanych Volvo
  • Utrzymywanie maszyn Volvo w pełnej sprawności technicznej i zapewnienie optymalnych kosztów ich eksploatacji
  • Obsługa serwisu mobilnego (wyjazdy do klientów)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (techniczne), minimum średnie
  • Nastawienie na Klienta
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole
  • Nastawienie na rozwój i doskonalenie swoich umiejętności
  • Znajomość obsługi komputera
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego (min. poziom podstawowy)
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej (naprawy pojazdów, maszyn budowlanych, rolniczych, przemysłowych itp.)
  • Uprawnienia operatora maszyn, uprawnienia SEP, itp.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom podstawowy)

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym zespole u lidera w branży
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Szkolenia produktowe i techniczne (średnio 75h w roku)
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Doskonałe zaplecze techniczne (m.in. samochód serwisowy, wysokiej klasy narzędzia specjalistyczne)
  • Dostęp do nowoczesnych systemów, aplikacji i narzędzi wspierających pracę Mechanika
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna)
  • Dodatkowe benefity dla Ciebie i Twojej rodziny: możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego, opieki medycznej dla rodziny, karty Multisport
  • Najwyższe standardy BHP, jakości oraz dbałości o środowisko potwierdzone certyfikatem ISO

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Volvo Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o.

Grupa Volvo wspiera budowanie dobrobytu poprzez rozwiązania w dziedzinie transportu, oferując samochody ciężarowe, autobusy, sprzęt budowlany, produkty zaopatrujące w energię elektryczną dla zastosowań morskich i przemysłowych, finansowanie oraz usługi, które zwiększają dyspozycyjność i produktywność naszych klientów. Założona w 1927 roku Grupa Volvo angażuje się w kształtowanie przyszłości zrównoważonych rozwiązań transportowych i infrastrukturalnych. Wiodące marki i podmioty grupy, które łączy wspólna kultura zaufania, pasji, wyników, zmiany i sukcesu klienta, oferują niezliczone możliwości kariery.

www.volvogroup.com/career

Volvo Construction Equipment to globalna firma, która z pasją i ciekawością dąży do realizacji naszego celu: budować świat, w którym chcemy żyć. Uważamy, że tylko wyobraźnia i praca zespołowa pozwolą nam zbudować czystszy świat, w którym wszystko działa sprawniej i jest lepiej ze sobą połączone. Nasza firmowa kultura odzwierciedla to przekonanie poprzez troskę i zaufanie, którymi obdarzamy naszych klientów, pracowników i dostawców.W sercu naszej działalności znajdują się ludzie. To dzięki sieci uzdolnionych, wymagających i innowacyjnych ludzi byliśmy w stanie wyznaczyć drogę w stronę bardziej zrównoważonej przyszłości. Globalna branża budowlana to arena naszej działalności, zaś pracownicy to nasze najcenniejsze aktywa.

Tylko dzięki ludziom, którzy są naszą siłą napędową, możemy utrzymać pozycję lidera branży. Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam budować przyszłość.

Aktualne oferty pracodawcy
115874BR

Mechanik Maszyn Budowlanych, Rzeszów