Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik maszyn budowlanych

Grausch

Grausch

Obornicka 1

Złotkowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie nowych maszyn do wydania klientom PDI

  • montaż instalacji hydraulicznych (zapewniamy szkolenie)

  • montaż instalacji centralnego smarowania (zapewniamy szkolenie)

  • remonty oraz naprawy maszyn używanych

  • rozwiązywanie problemów technicznych

  • respektowanie standardów technicznych w realizowanych naprawach

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne o specjalności mechanik, elektromechanik, mechatronik

  • znajomość budowy oraz zasady działania maszyn i urządzeń hydraulicznych pozwalająca na wdrożenie do branży maszyn budowlanych

  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • umiejętność spawania

  • znajomość maszyn budowlanych, górniczych, rolniczych, dźwigowych lub samochodów ciężarowych

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe z systemem premiowym

  • bezpłatny pakiet socjalny (Multisport, ubezpieczenie medyczne)

  • płatne nadgodziny dla chętnych

  • pracujemy w godz. 8 do 16; w sobotę nieczynne

  • stabilne zatrudnienie w młodym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego w segmencie maszyn budowlanych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

Grausch

Firma GRAUSCH i GRAUSCH Maszyny Budowlane Sp. z o.o. wyłączny dystrybutor na Polskę maszyn Doosan oraz Sandvik

Przewiń do profilu firmy