Oferta pracy

Mechanik maszyn hydraulicznych, pneumatycznych

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Sieradz, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jesteś mechanikiem maszyn hydraulicznych, pneumatycznych z 3 letnim doświadczeniem? Umiesz czytać rysunek techniczny? Czekamy na Ciebie!

miejsce pracy: Sieradz

Mechanik maszyn hydraulicznych, pneumatycznychNumer ref.: /443/07/2020/AR/53461
zadania:
  • bieżąca konserwacja sprzętu
  • diagnoza mechanicznych usterek
  • zaplanowane wymiany komponentów
  • rozpoznawanie awarii i rozwiązywanie technicznych problemów
  • analiza i kontrola parametrów operacyjnych maszyn
oczekujemy:
  • minimum 3 lata doświadczenia (najlepiej przy naprawie maszyn hydraulicznych, pneumatycznych, silnikach PLC czy silnikach krokowych)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego - warunek konieczny
  • wykształcenie minimum zawodowe , mile widziany inżynier
  • znajomość procesu obróbki maszynowej
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmiany (6-14-22)

oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta na umowę o pracę (najpierw okres próbny, potem umowa na czas określony zazwyczaj na 2 lata)
  • fundusz socjalny (premie świątecznie, wczasy pod gruszą - dofinansowanie od wypoczynku)
  • możliwość długofalowej współpracy
  • wynagrodzenie od 4000 - 5500 brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy