Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik maszyn - Hydraulika siłowa

  • Wrocław, Oława, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 27.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CENTROZŁOM WROCŁAW S.A. – stanowimy część Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. Jesteśmy jedną z największych w południowo – zachodniej Polsce firm handlowych, zajmującą się dystrybucją wyrobów hutniczych oraz obrotem złomem stalowym, złomem żeliwnym i metalami kolorowymi.

    Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiska:

    Miejsce pracy: Oława, Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • dokonywanie napraw i przeglądów żurawi przeładunkowych, dźwigników, prasonożyc i wózków widłowych,
    • naprawa maszyn i urządzeń w terenie,
    • odpowiedzialność za prawidłową realizację powierzonych zadań,
    • dbałość o powierzone wyposażenie, porządek i sprawne funkcjonowanie serwisu,
    • przestrzeganie zasad i przepisów BHP, przeciwpożarowych i ochrony środowiska.

    Wymagania:

    • znajomość budowy żurawi przeładunkowych, dźwigników i wózków widłowych,
    • umiejętność korzystania z dokumentacji oraz schematów hydraulicznych,
    • znajomość zagadnień mechaniki, hydrauliki siłowej,
    • umiejętności w zakresie obsługi komputera,
    • prawo jazdy kategorii B,
    • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
    • sumienność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole,
    • wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem,
    • gotowość do pracy na terenie Polski (możliwe delegacje kilkudniowe),
    • uprawnienia UDT w zakresie konserwacji urządzeń transportu bliskiego (żurawie samojezdne i przenośne, dźwigniki, wózki widłowe) mile widziane.

    W zamian oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
    • szansa na rozwój zawodowy,
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,
    • bogaty Pakiet Socjalny.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)