Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Maszyn i Urządzeń Budowlanych

  • Tarnów, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-04-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ramirent S.A. jest największą w Polsce i czołową na rynkach europejskich siecią wypożyczalni sprzętu budowlanego, podnośników, kontenerów, rusztowań oraz podestów roboczych. Firma oferuje wynajem wysokiej jakości, renomowanego sprzętu bez operatora i powiązane z nim usługi dodatkowe, takie jak doradztwo techniczne, serwis oraz transport.

    Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH
    Miejsce pracy: Tarnów, ul. Przemysłowa 5
    Rodzaj pracy: stacjonarna
    Numer referencyjny: MECH/TAR

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Wydawanie, przyjmowanie, załadunek, rozładunek i dostawa maszyn i urządzeń budowlanych
    • Dbałość o jakość wydawanego sprzętu
    • Sprawdzanie stanu technicznego maszyn i urządzeń
    • Konserwacja oraz usuwanie drobnych usterek w urządzeniach
    • Okresowe przeglądy maszyn
    • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
    • Dbałość o wysoką jakość obsługi Klientów i dobry wizerunek firmy
    • Współpraca z działem obsługi klienta oraz innymi działami Spółki

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie min. zawodowe
    • Umiejętność obsługi komputera (Windows, MS Office)
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • Prawo jazdy kat. B

    MILE WIDZIANE:

    • Znajomość zagadnień mechaniki
    • Znajomość funkcjonowania maszyn będących w ofercie firmy
    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
    • Uprawnienia elektryczne SEP E do 1 kV

    OFERUJEMY:

    • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku
    • Umowę o pracę na pełny etat na stanowisku Mechanika
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (chętnie poznamy Twoje oczekiwania finansowe na „rękę” – uwzględnij to w CV)
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
    • Nowoczesne narzędzia pracy
    • Interesującą i pełną wyzwań pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą oraz pomysłami
    • Bogaty pakiet benefitów (m. in. ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną Medicover dla Ciebie i członków Twojej rodziny, kartę MultiSport, nagrody i bonusy, dofinansowanie kosztów kształcenia oraz letniego wypoczynku, zniżki na wynajem maszyn i urządzeń będących w ofercie firmy)

    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wpisując w tytule: MECH/TAR.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ramirent S.A. z siedzibą w Szczecinie (71-066) przy ul. Świerczewskiej 3 w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”