Mechanik Maszyn i Urządzeń, Elektromechanik

Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w ŁodziO firmie

Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w Łodzi

Liściasta 17

Łódź

Fabryka Pierścieni Tłokowych ”PRIMA” S.A. w Łodzi
Jedyny w Polsce i wiodący w Europie Środkowej producent pierścieni tłokowych dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.

Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • umowę o pracę
  • opiekuna na czas wdrożenia
Zadania
  • zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn, urządzeń i instalacji na powierzonych gniazdach produkcyjnych
  • diagnozowanie i usuwanie usterek
  • prowadzenie konserwacji, napraw i remontów maszyn, urządzeń i instalacji
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku np. ślusarz, mechanik, elektromechanik
  • znajomość budowy i funkcjonowania maszyn
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość hydrauliki siłowej i pneumatyki stosowanej w obrabiarkach
  • uprawnienia elektryczne do 1 kW
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dołączoną klauzulą :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko MECHANIK MASZYN i URZĄDZEŃ, ELEKTROMECHANIK prowadzonego przez firmę Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w Łodzi. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy