Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Maszyn i Urządzeń Podziemnych

Epiroc Polska Sp. z o.o.

  • Fabryczna 7a, Polkowice
    Polkowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Fabryczna 7a

Polkowice

Twój zakres obowiązków

  • Śledzisz na bieżąco nowości technologiczne? Potrafisz w klarowny sposób wyjaśnić działanie najbardziej skomplikowanych urządzeń? A może lubisz ten moment, kiedy Twoja wiedza i umiejętności wprawiają maszynę w ruch? Jeśli tak - dołącz do naszego zespołu i rozpocznij kolejny etap swojego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pasjonatów nowoczesnych technologii.

  • Jesteśmy skandynawską firmą o globalnym zasięgu działania. W równym stopniu dbamy o profesjonalizm, najwyższą jakość usług i innowacyjność, jak o przyjazną atmosferę pracy! Poszukujemy pozytywnego kolegi/ koleżanki, który dołączy do naszej ekipy profesjonalistów.

  • Do Twoich obowiązków będzie należała praca w kopalniach podziemnych KGHM na terenie zagłębia miedziowego.

  • Będziesz zajmować się serwisem maszyn górniczych w podziemnych zakładach górniczych.

  • Będziesz sporządzał raporty z awarii oraz usterek obsługiwanych maszyn, wykonanych napraw i przeglądów.

  • Będziesz przeprowadzał inspekcje maszyn według zapotrzebowania.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mechaniczne lub elektryczne).

  • Doświadczenie w obsłudze serwisowej maszyn roboczych ciężkich (mile widziane, ale brak doświadczenia Ciebie nie dyskwalifikuje).

  • Wiedza dotycząca układów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych maszyn ciężkich.

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera - MS Office.

  • Podstawy języka angielskiego (mile widziane).

  • Umiejętność pracy w zespole i z klientem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • Wsparcie w relokacji

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Ubrania robocze, narzędzia, telefon służbowy

Praca w Epiroc to przyjemność, my to wiemy!!! Spróbuj i Ty

  • Jesteśmy organizacją o kulturze opartej na szczerości i zaufaniu, o czym przekonasz się już w trakcie pierwszego kontaktu z nami. Zwracamy się do siebie po imieniu, wymieniamy pomysłami i wspólnie cieszymy z osiąganych sukcesów.

  • Zagwarantujemy Ci łatwy i przyjemny start w pracy bez stresu z olbrzymim wsparciem

  • Przeprowadzimy specjalnie dla Ciebie szkolenie wstępne. Poznasz swoich przyszłych kolegów, na których będziesz mógł zawsze liczyć, przekażą Ci swoją wiedzę popartą doświadczeniem. Będziesz pracował w zgranym, małym i przyjaznym zespole.

  • Nauczymy Cię jak znajdować samodzielnie niezbędne informacje techniczne w naszej bazie. Zapiszemy Cię do naszego globalnego, certyfikowanego programu dla techników serwisu. Dzięki nam będziesz regularnie podnosił swoje kwalifikacje i uczył się nowych technologii.

  • Otwarcie rozmawiamy o błędach i wyciągamy z nich wnioski.

  • Większość z nas pracuje w firmie bardzo długo, a wszystkich nowych pracowników, którzy chcą rozwijać się z nami przyjmujemy z radością.

  • Indywidualnie podchodzimy do każdego pracownika, dbamy o jego rozwój zawodowy, umiejętnie dobieramy szkolenia, wprowadziliśmy system motywacyjny oraz dodatkowe benefity. Z nami masz możliwość awansu nawet na lidera zespołu.

  • Damy Ci wszelkie niezbędne do pracy narzędzia – ubrania robocze, narzędzia, telefon komórkowy z dostępem do maila służbowego, jak również wsparcie finansowe w transporcie do pracy.

  • Chcesz przejść wcześniej na emeryturę? Dobrze trafiłeś, okres przepracowany na danym stanowisku liczony jest jako lata pracy podziemnej, dając prawo do wcześniejszej emerytury.

  • Dołącz do nas i przekonaj się, że taka jest nasza rzeczywistość. Czeka na Ciebie zespół kilkudziesięciu doświadczonych mechaników serwisu podziemnego - profesjonalistów i pasjonatów, którzy wprowadzą Cię we wszystkie tajniki pracy.

Chcesz nas poznać troszkę bliżej? Kliknij na film z naszego Centrum Serwisowego: https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=jN3i9tgr5gQ

ps. Aktorzy to my Twoi przyszli koledzy :)

Epiroc jest wiodącym partnerem na rynku górnictwa, infrastruktury i eksploatacji zasobów naturalnych. Dzięki najnowocześniejszej technologii Epiroc opracowuje i produkuje innowacyjne wiertnice powierzchniowe i poszukiwawcze, narzędzia wiertnicze i hydrauliczne oraz dostarcza światowej klasy serwis. Firma została założona w Sztokholmie w Szwecji i obecnie działa w ponad 150 krajach.

Przewiń do profilu firmy