Mechanik maszyn i urządzeń produkcyjnych (montaż)

  • Regensburg, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 14.09.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 14.10.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta - niemieckiej firmy zlokalizowanej w okolicach Regensburga, poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Regensburg
    a0t5800000ZsLJOAA3
    Obowiązki:
    • montaż modułów oraz maszyn,
    • opracowywanie gotowych komponentów, praca w oparciu o rysunek techniczny,
    • protokołowanie komunikatów błędów oraz korygowanie błędów,
    • przyporządkowywanie dostarczanych części do modułów zgodnie z rysunkiem technicznym oraz listami modułów,
    • przyporządkowywanie dostarczanych części do właściwych modułów zgodnie z rysunkiem technicznym i zestawieniem materiałowym,
    • ustawianie oraz kontrolowanie miar i tolerancji modułów.
    Wymagania:
    • mile widziane wykształcenie zawodowe jako mechanik przemysłowy lub ślusarz,
    • umiejętność czytania rysunków technicznych,
    • wiedza w zakresie pneumatyki,
    • brak lęku wysokości - prace będą wykonywane na pomostach podnoszących oraz rusztowaniach,
    • mile widziane przynajmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe,
    • znajomość systemu SAP (do zestawienia materiałowego),
    • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie B1-B2,
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • gotowość do podjęcia pracy (lub relokacji) w okolicach miasta Regensburg. (Niemcy-Bawaria).
    Oferujemy:
    • pensję zasadniczą wysokości 3167,8 euro brutto miesięcznie (40 godzin w tygodniu). Dodatkowo do wynagrodzenia zasadniczego przysługują dodatki za nadgodziny, pracę w godzinach nocnych, niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy.
    • umowę o pracę tymczasową zawieraną z niemieckim oddziałem Trenkwalder z możliwością zatrudnienia przez firmę naszego klienta,
    • dodatek urlopowy oraz świąteczny (po 150 euro),
    • dobre warunki w miejscu pracy,
    • stałą opiekę polskiego koordynatora na miejscu w kwestiach organizacyjnych oraz pracowniczych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis