Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechanik maszyn i urządzeń produkcyjnych

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Police

    Police, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Rekrutujemy dla

Obecnie, dla naszego Klienta z Polic, poszukujemy osób na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Podłączanie maszyn i urządzeń

  • Prace konserwacyjne

  • Udział w zespołach rozruchowych

  • Inne zlecone zadania w zakresie mechanicznym

Wymagania pracodawcy

  • Posiadasz min. Średnie wykształcenie

  • Praca w obszarze mechanicznym nie jest Ci obca

  • Lubisz pracować zespołowo

  • Jesteś osoba rzetelną i sumienną

Pracodawca oferuje

  • Jasną współpracę na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjną premię kwartalną

  • Współpracę z wysokiej klasy specjalistami w branży chemicznej

  • Możliwość rozwoju

  • Liczne benefity pozapłacowe, np. karta sportowa, prywatne ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, dofinansowanie wczasów oraz lekcji języka angielskiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy