Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

  • Jaworzno, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    „Agropak” Sp. J. Brzeziński i wspólnicy producent wielu środków ochrony roślin dla odbiorców profesjonalnych i amatorskich wykonujący usługi związane z pakowaniem.

    Miejsce pracy: Jaworzno

    Obowiązki:

    • identyfikacja i diagnoza uszkodzeń w trakcie eksploatacji,
    • po zdiagnozowaniu uszkodzenia wymiana elementów i zespołów,
    • przestrzeganie norm i standardów jakościowych obowiązujących w firmie.

    Wymagania:

    • wykształcenie zawodowe,
    • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • zaangażowanie i chęci do pracy.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
    • pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników stałych,
    • przyjazną atmosferę w pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agropak sp. j. Brzeziński i Wspólnicy z siedzibą w Jaworznie (43-603), ul.Darwina 1d. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z rekrutacją pracowników przez okres aktualnej rekrutacji oraz jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę przez okres przyszłych rekrutacji. Kontakt w sprawie danych osobowych – [email protected]

    Pani/Pana dane osobowe będą ujawniane upoważnionym pracownikom Agropak zajmującym się rekrutacją oraz podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
    Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez złożenie stosownej dyspozycji w siedzibie, pisemnie lub elektronicznie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

    Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeksu Pracy oraz przepisów wykonawczych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.