Ta oferta pracy jest nieaktualna od 119 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych - ślusarz

  • Sandomierz, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 28.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CERAMIKA PODKARPACKA SP. Z O.O.

    Firma działająca w branży budowlanej rozpoczynająca działalność produkcyjną na terenie powiatu tarnobrzeskiego poszukuje kandydata na stanowisko:

    Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych / ślusarz

    Miejsce pracy: Chmielów

    Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych instaluje, naprawia i obsługuje maszyny i urządzenia przemysłowe.

    Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych wykonuje montaż, demontaż, naprawę i obsługę maszyn i urządzeń przemysłowych. Identyfikuje i diagnozuje uszkodzenia wynikłe w trakcie eksploatacji. Po zdiagnozowaniu uszkodzenia wymienia uszkodzone elementy i zespoły. Przy uszkodzeniach, które wymagają naprawy warsztatowej, demontuje podzespół, następnie montuje i reguluje. Obsługuje maszyny i urządzenia przemysłowe poprzez regulacje i konserwacje (np. czyszczenie, dokręcanie, wymiana płynów eksploatacyjnych), posługuje się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń oraz przestrzega norm dotyczących rysunku technicznego, części maszyn, materiałów konstrukcyjnych i eksploatacyjnych. Wszystkie zadania wykonuje, przestrzegając przepisów i zasad BHP, ochrony ppoż., ergonomii, ochrony środowiska

    Zakres obowiązków:

    • organizowanie stanowiska pracy, w tym przestrzeganie zasad BHP i ppoż. i ochrony środowiska;
    • montowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń przemysłowych na stanowisku pracy;
    • diagnozowanie przyczyny awarii maszyny lub urządzenia przemysłowego;
    • demontowanie zespołów lub podzespołów maszyn lub urządzeń przemysłowych;
    • selekcjonowanie części uszkodzonego zespołu lub podzespołu maszyny, urządzenia;
    • naprawianie maszyn poprzez regulowanie, wymianę lub dobór części;
    • montowanie podzespołów lub zespołów maszyn lub urządzeń przemysłowych po naprawie;
    • wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów maszyn i urządzeń;
    • wykonywanie konserwacji maszyn i urządzeń;
    • sporządzanie uproszczonej dokumentacji technicznej wykonywanych napraw;
      wykonywanie zabezpieczeń antykorozyjnych oraz wymiana płynów eksploatacyjnych, z zachowaniem wymogów ochrony środowiska naturalnego
    • sprawowanie nadzoru nad stanem technicznym maszyn i urządzeń przemysłowych we współpracy z przełożonym.

    Oczekujemy:

    • wykształcenie minimum średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe i ukończone specjalistyczne kursy zawodowe w zawodzie mechanik – monter maszyn i urządzeń
    • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane przy obsłudze linii produkcyjnej);
    • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy wielozadaniowej
    • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • po okresie próbnym, oferujemy umowy na czas nieokreślony, z rozbudowanym procesem wdrożenia oraz licznymi szkoleniami
    • stali pracownicy otrzymują bardzo konkurencyjne warunki zatrudnienia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.