Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechanik Maszyn i Urządzeń Przemysłowych

Carlsberg Polska

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Naprawy, remonty i konserwacje maszyn i urządzeń.

  • Utrzymanie ruchu oraz serwis instalacji technologicznych i energetycznych.

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii i usterek mechanicznych, wprowadzanie działań zapobiegawczych.

  • Wykonywanie prac warsztatowych w zakresie mechaniki.

  • Wsparcie w szkoleniu i wdrażaniu operatorów maszyn i urządzeń.

  • Uczestnictwo w projektach inwestycyjnych zwiększających efektywność produkcyjną.

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi w zakresie przeglądów okresowych czy modernizacji.

  • Wysoka dbałość o przepisy BHP w czasie wykonywania pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe o kierunku mechanicznym.

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.

  • Dobry stan zdrowia.

  • Praca zgodna z filozofią ciągłego doskonalenia.

  • Umiejętność pracy zespołowej.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność spawania metodą TIG oraz umiejętność obsługi tokarek i frezarek manualnych.

  • Mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pracodawcę odpowiedzialnego społecznie

  • piwo na Święta

  • szkolenia z procesu produkcji i degustacji piwa

Będziesz pracować z produktami, które wywołują emocje - prawdopodobnie najlepszymi na świecie, w firmie, która ponownie zajęła 3. miejsce w niezależnym rankingu „Poland’s Best Employers 2022” w kategorii FMCG.

Przewiń do profilu firmy