Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Maszyn i Urządzeń

Polipak Sp. z o.o.

  • Środa Wielkopolska

    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych

  • bieżąca konserwacja i naprawa maszyn oraz urządzeń

  • dokonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń

  • analiza przyczyn awarii związanych z pracą urządzeń oraz wdrażanie działań zapobiegawczych,

  • aktywne wsparcie operatorów przy regulacji maszyn

  • udział w projektach modernizacyjnych ciągów produkcyjnych, uruchomienie i instalacja nowych maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • oczekujemy zaangażowania i motywacji do pracy,

  • wykształcenia technicznego oraz wiedzy i praktycznej umiejętności diagnozowania i usuwania usterek w urządzeniach produkcyjnych,

  • doświadczenia w pracy w dziale utrzymania ruchu zakładu produkcyjnego,

  • mile widziane świadectwo kwalifikacyjne do 1 Kv,

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia ustalane indywidualnie

  • możliwość poznania innowacyjnych rozwiązań technologicznych

  • pakiet szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • doświadczony zespół współpracowników

  • pakiet świadczeń socjalnych (świąteczne prezenty rzeczowe i finansowe, program poleceń pracowniczych, atrakcyjne ceny produktów w firmowym sklepiku, imprezy integracyjne, świeże owoce , liczne konkursy organizowane dla pracowników, szkolne wyprawki dla dzieci pracowników itp.)

  • przyjazną atmosferę w pracy i wprowadzenie w obowiązki przez wyznaczonego opiekuna.

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Polipak Sp. z o.o., będący częścią grupy kapitałowej Sarantis Group,

w związku z zakończeniem inwestycji jednej z najnowocześniejszych fabryk produkujących folię i opakowania z polietylenu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik Maszyn I Urządzeń

Przewiń do profilu firmy