Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do O-I Jarosław Centrum Serwisowe Maszyn z siedzibą w: , 37-500 (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Maszyn

O-I Jarosław Centrum Serwisowe Maszyn

  • Jarosław

    Jarosław, podkarpackie
  • ważna jeszcze 2 dni
    do: 02 paź 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa i wymiana mechanizmów i podzespołów maszyn szklarskich

  • Regeneracja części i podzespołów maszyn szklarskich

  • Prace przy konwersji maszyn szklarskich

  • Demontaż i montaż automatu, ustawienie automatu, przygotowanie do rozruchu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: średnie lub zawodowe techniczne, preferowana specjalność: elektromechanika lub budowa maszyn

  • Doświadczenie na stanowisku mechanika: preferowane mechanik maszyn lub elektromechanik

  • Wysokie zdolności manualne, dokładność i precyzja

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (około 60 -70% czasu pracy);

To oferujemy

  • Pełne szkolenie do pracy na stanowisku w tym szkolenia językowe

  • Wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od doświadczenia i umiejętności kandydata + dodatki wynikające z pracy w delegacji w tym m.in. dodatek rozłąkowy + nagroda roczna

  • Dodatkowe benefity w tym z ZFŚS (m.in. dodatek urlopowy, pożyczki pracownicze, bony świąteczne, wsparcie finansowe pracowników w trudnych sytuacji życiowych).

  • Organizacja oraz wszelkie koszty związane z wyjazdami (noclegi, transport, wyżywienie) pokrywane przez pracodawcę

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

W firmie O-I naszą pasją jest szkło i możemy z dumą stwierdzić, że produkujemy więcej opakowań szklanych niż jakikolwiek inny producent na świecie. Szkło jest dla nas fascynujące, ponieważ jest piękne, czyste i można je w całości poddawać recyklingowi. Jesteśmy preferowanym partnerem dla wielu znanych producentów żywności i napojów. Współpracując z naszymi klientami, dzielimy się pasją i specjalistyczną wiedzą, produkujemy wyjątkowe opakowania i pomagamy im budować znane na całym świecie marki.

Przewiń do profilu firmy