Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Maszyn

  • Kleszczów (pow. bełchatowski), łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 09.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy utalentowanych osób, które mogą przyczynić się do sukcesu firmy COLEP. Jeśli jesteś pełen entuzjazmu, dbasz o wysoką jakość wykonywanej pracy, z natury jesteś dociekliwy i dobrze zorganizowany oraz motywuje Cię praca w dynamicznym zespole, to z całą pewnością, nasza oferta skierowana jest do Ciebie – Pozwól nam się zaskoczyć!

    Jeśli poniższa oferta nie jest tym czego szukasz, zachęcamy Cię do regularnego odwiedzania strony internetowej www.colep.com/careers oraz obserwowania naszego profilu w systemie Workable – https://colep-poland.workable.com/ - gdzie będziemy zamieszczać aktualne oferty pracy.
    Colep Polska Sp. z o.o.,  firma działająca w branży kosmetycznej i środków czystości, współpracująca z klientami na rynku międzynarodowym.
    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko
    MECHANIK MASZYN
    Miejsce Pracy: Kleszczów (pow. bełchatowski)
    Zakład Napełniania

    Główne zadania:

    • Wykonywanie napraw i przeglądów maszyn wchodzących w skład linii technologicznych oraz urządzeń towarzyszących
    • Usuwanie awarii oraz działania prewencyjne na liniach technologicznych

    Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:

    • Wykształcenie co najmniej średnie: mechaniczne, elektrotechniczne lub energetyczne
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
    • Uprawnienia: elektryczne SEP do 1kV, cieplne, gazowe
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Wysokie poczucie odpowiedzialności
    • Umiejętność pracy w zespole

    Osobie zatrudnionej oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
    • Pracę w zespole specjalistów, charakteryzującym się partnerską atmosferą
    • Transport opłacany przez firmę z Bełchatowa oraz Kluk (przez Pajęczno)

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami
    oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji

    Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

    Prosimy o zamieszczenie w dokumentacji aplikacyjnej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”