Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik maszyn

DIKO Polska Sp. z o.o.

  • Kwiatowa 36, Krępice (pow. średzki)
    Krępice (pow. średzki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Kwiatowa 36

Krępice (pow. średzki)

Twój zakres obowiązków

  • Montaż mechaniczny urządzeń przemysłowych

  • Składanie linii produkcyjnych (budowa linii od podstaw do momentu oddania linii do klienta)

  • Dopasowanie stołów, przenośników i innych urządzeń pod detale produkcyjne

  • Udział w tworzeniu dokumentacji technicznej

  • Współpraca z innymi wykonawcami

  • Samodzielna realizacja zadań mechanicznych i produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Znajomość mechaniki przemysłowej będzie dodatkowym atutem

  • Zaradność, umiejętność rozwiązywania problemów

  • Chęć do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do karty Multisport, „wczasy pod gruszą”, prywatna opieka medyczna),

  • Korzystne warunki finansowe proporcjonalne do posiadanego/zdobywanego doświadczenia,

  • Pracę w zespole specjalistów i partnerską atmosferę,

  • Ciekawą pracę w projektach dla międzynarodowych kontrahentów,

O nas

DIKO Polska to producent maszyn prototypowych oraz stanowisk i linii montażowych dla przemysłu samochodowego