Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik maszyn

InstalPlast Łask Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

InstalPlast Łask Sp. z o.o. Sp.k.

Stefana Żeromskiego 66

Łask

Twój zakres obowiązków

  • Monitoring maszyn i urządzeń

  • Remonty i konserwacje maszyn i urządzeń, zgodnie z planem utrzymania ruchu

  • Bieżąca regulacja oraz naprawa maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z naprawą maszyn i urządzeń

  • Wykształcenie techniczne, preferowane mechaniczne lub inne zbliżone

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu mechaniki maszyn

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w systemie 3-zmianowym

  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię