Logo Pracuj.pl

Mechanik maszyn

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosława ZawadzkaO firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne maszyn rolniczych
  • przeglądy i konserwacja maszyn
  • diagnozowanie usterek
  • przygotowywanie maszyn nowych i używanych do odbioru przez klienta
  • wypełnianie niezbędnej dokumentacji związanej z serwisem

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne - wyższe, średnie, lub zasadnicze
  • mile widziane doświadczenie w branży rolniczej lub motoryzacyjnej
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera
  • zaangażowania, systematyczności i motywacji do pacy
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • samodzielnego działania w celu rozwiązywania pojawiających się problemów
  • prawo jazdy kat. B+E lub B i T będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia (w zależności od predyspozycji, poziomu umiejętności, efektywności, uzgodnionego zakresu i sposobu realizacji zleceń serwisowych).
  • pracę w młodym oraz ambitnym zespole
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia stanowiskowe przeprowadzane w kraju i za granicą

O nas

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Mirosława Zawadzka z siedzibą w Radoszynie, będące autoryzowanym dealerem firm John Deere, KUHN, Manitou poszukuje kandydatów na stanowisko.

Mechanik Maszyn Rolniczych - Serwisant

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk aplikowania.

Telefon: 603598162

Mechanik maszyn, lubuskie