Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik maszyn

Hard Work Montagen Sp. z o.o.

7 00010 000 brutto / mies.
  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + prowizja + delegacje

Twój zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

– Naprawa maszyn transportowych w tym układnic RBG

– Wymiana części w liniach produkcyjnych,

– Mechanika urządzeń transportowych,

– Wykonanie serwisu w zautomatyzowanych magazynach i fabrykach

– Wstępna inspekcja kontrolna

Regulacja elementów składowych maszyny

Określenie stopnia zużycia komponentów: kół jezdnych, łożysk, lin i rolek prowadzących,

Wymiana smaru w łożyskach, rolkach prowadzących

Regulacja hamulców, ram do podnoszenia i przełączników

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka obcego: angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętności pracy jako mechanik (samochodowy) lub elektromechanik

  • Mile widziane uprawnienia – wózek widłowy,

  • Mile widziane szkolenie z alpinizmu przemysłowego lub pracy na wysokości

  • Mile widziane uprawnienia UDT (Układnice)

  • Mile widziane uprawnienia SEP

To oferujemy

  • Bezpłatne Szkolenie z alpinizmu przemysłowego

  • Bezpłatne Szkolenie BHP do pracy na wysokości

  • Bezpłatne badania G z zakresu: Hałas (G20), Praca w niskiej temperaturze (G21), Prowadzenie pojazdów (G25), Obniżona zawartość tlenu w powietrzu (G28), Praca na wysokości (G41)

  • Diety delegacyjne

  • Własny samochód wyposażony w komplet narzędzi potrzebnych do pracy (Wurth, Hilti, Enerpac)

  • Telefon firmowy z kartą SIM

  • Tablet do obsługi wewnętrznego programu rozliczania godzin pracy

  • Potrzebną odzież do pracy i sprzęt alpinistyczny

  • Dodatkowe ubezpieczenie ERGO Hestia dla pracowników fizycznych na kwotę 200 000,00 zł obejmujące leczenie COVID-19 za granicą

  • Dopłaty do ubezpieczenia na życie

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

O nas

HWM Sp. z o.o. to firma działająca w branży mechaniki maszyn przemysłowych niezbędnych w nowoczesnych, półautomatycznych lub automatycznych magazynach i zakładach produkcyjnych, specjalizująca się głównie w:

– Budowie i przebudowie maszyn przemysłowych, w tym układnic magazynowych (RBG)

– Inspekcji serwisowej

– Inspekcji UVV

–Konserwacji układnic magazynowych (RBG)

– Konserwacji sprzętu do obsługi ładunków

Dotychczas wykonywaliśmy zlecenia w różnorodnych miejscach na świecie. Nie tylko w Europie, w tym we Francji, Niemczech, Szwecji, Holandii, Belgii, Austrii, Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych.

W naszej firmie pracują tylko odpowiednio wykwalifikowani pracownicy, z dużym doświadczeniem zawodowym w zakresie budowy i serwisu maszyn przemysłowych. Pracownicy w naszej firmie są legalnie zatrudnieni oraz posiadają wszystkie konieczne zezwolenia na pracę w Unii Europejskiej, USA oraz krajach EFTA. Każdy zatrudniony posiada niezbędne uprawnienia oraz specjalistyczne europejskie badania lekarskie, dopuszczające ich do pracy w trudnych warunkach:

Hałas (G20)

Praca w niskiej temperaturze (G21)

Prowadzenie pojazdów (G25)

Obniżona zawartość tlenu w powietrzu (G28)

Praca na wysokości (G41)

Nad poprawnością wykonania zleconych prac czuwa wyszkolony koordynator zespołu.

Wszystkie prace wykonujemy używając własnych, specjalistycznych narzędzi. Montaż maszyn i urządzeń realizowany jest profesjonalnymi i sprawdzonymi narzędziami produkowanymi przez liderów branży, jakimi są Hilti, Würth oraz ENERPAC.