Oferta pracy

Mechanik maszyn na produkcji

Level WorkO firmie

5 700 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Opis stanowiska:

  • naprawa, przeglądy, konserwacja oraz ustawianie maszyn produkcyjnych,
  • zgłaszanie problemów i sytuacji awaryjnych do kierownika,

Wymagania:

  • praktyczna znajomość technologii napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych,
    wyobraźnia przestrzenna, zaangażowanie w rozwiązywaniu problemów,
  • umiejętności pracy przy maszynach, zdolności mechaniczne,
  • mile widziane doświadczenie przy naprawie maszyn poligraficznych.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie 5700zł/mies
  • prace w systemie dwuzmianowym – 6-14; 14-22.(pn-pt),
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy.

Osoby zainteresowane proszę o odpowiedz przez przycisk aplikuj.

Rekrutacje prowadzi Agencja HR Level Work nr 17663

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy