Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Maszyn

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-07-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Niemiecka firma produkcyjna zatrudni pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: zachodnie Niemcy

    Opis stanowiska:

    • zapewnienie ciągłości produkcji oraz sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych,
    • diagnozowanie oraz usuwanie przyczyn awarii i usterek,
    • prace modernizacyjne przy liniach produkcyjnych,
    • udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych,
    • serwisowanie oraz wykonywanie prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń,
    • prowadzenie prac konserwacyjno – remontowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, preferowane techniczne
    • dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • umiejętność samodzielnej pracy w zakresie diagnostyki i usuwania awarii mechanicznych,
    • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu w przypadku wystąpienia awarii,
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
    • wiedza praktyczna i teoretyczna na temat funkcjonowania urządzeń,
    • praca w systemie zmianowym,
    • dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy bez pośredników,
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz zakwaterowanie.

    Korzyści wynikające z zatrudnienia w niemieckiej firmie:

    • ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech
    • opłacanie składki ubezpieczenia bezrobotnego
    • „Kindergeld” dla osób z dziećmi
    • zapewniamy pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności, nie pobieramy żadnych opłat – bez pośredników (agencji pracy)
    • zapewniamy wdrożenie pracownika do zadań na stanowisku pracy

     Aplikacje w języku polskim i niemieckim prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku aplikowania, koniecznie dołączyć skany 2-3 ostatnich świadectw pracy.