Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik maszyn

NEXUS ENGINEERING EUROPE sp. z o.o.

  • Grabska 11, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Grabska 11

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Montaż maszyn i konstrukcji stalowych na podstawie dokumentacji technicznej,

  • Montaż układów pneumatycznych,

  • Obsługa elektronarzędzi do obróbki metalu,

  • Dbałość o jakość wykonywanych elementów,

  • Kontrola jakości wykonanych produktów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (kierunki techniczne/mechaniczne)

  • Umiejętność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze, elektryczne,

  • Dokładność, samodzielność, zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie,

  • Wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności,

  • Umowę o pracę / kontrakt B2B,

  • Możliwość rozwoju osobistego,

  • Praca głównie na miejscu.

O nas

Grupa NEXUS to globalny dostawca rozwiązań w zakresie technologii grzewczych, produkcji i inżynierii dla przemysłu. Europejski oddział specjalizuje się natomiast w projektowaniu i produkcji zautomatyzowanych i zrobotyzowanych stanowisk roboczych dla firm produkcyjnych oraz w budowie i wdrażaniu wysoce zaawansowanych urządzeń opartych o konstrukcje stalowe (reaktory, piece).

W związku z rozwojem Spółki poszukujemy osoby na stanowisko:

Monter – Mechanik

Dołącz do Naszego zespołu!

Kontakt: (12) 357-17-22

E-mail: [email protected]