Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik maszyn pakujących/Mechanik samochodowy

OPTI PACK Sebastian M. WojtasiewiczO firmie

  • Staniewicka 1A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

OPTI PACK Sebastian M. Wojtasiewicz

Staniewicka 1A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy mechanika maszyn pakujących/mechanika samochodowego, który chciałby podjąć pracę i obowiązki związane ze składaniem i naprawianiem maszyn pakujących

  • Kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz wyposażenia

  • Przygotowanie i ustawienie maszyn zgodnie ze specyfikacją zleceń produkcyjnych

  • Umiejętność obsługi maszyn pakujących

  • Umiejętności mechaniczne i elektryczne miło widziane

Nasze wymagania

  • Umiejętność naprawy aut

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, dokładność

  • Umiejętność szybkiego reagowania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka polskiego

  • Prawo jazdy

To oferujemy

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, którą cechuje innowacyjność i rodzinna atmosfera. Każdy nowy pracownik otoczony jest opieką przełożonego, który dba o rozwój pracowników firmy. Praca w Opti pack to świetna okazja na poszerzenie kompetencji i wiedzy. Jesteśmy stabilną firmą z dużym doświadczeniem.

Optipack to firma, której specjalnością są innowacyjne systemy umożliwiające zabezpieczanie ładunków oraz przygotowywania ich do transportu. Dzięki oferowanym przez nas rozwiązaniom, optymalizujemy ten proces - bez względu na branże. Jesteśmy producentem z długim doświadczeniem w branży, a każdemu naszemu Klientowi oferujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Przewiń do profilu firmy