Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik maszyn produkcyjnych

DREWCO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

  • Dojazdowa 1, Chojna
    Chojna, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Dojazdowa 1

Chojna

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ciągłości produkcji

  • naprawa i serwisowanie maszyn i urządzeń,

  • dbałość o powierzone maszyny i urządzenia

  • kontrola prawidłowego działania sprzętu

  • wykonywanie konserwacji i przeglądów sprzętu,

  • diagnozowanie usterek mechanicznych

  • zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części

  • bieżące drobne prace naprawcze w zakładzie

Nasze wymagania

  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu mechaniki maszyn i urządzeń

  • Umiejętność obsługi urządzeń warsztatowych

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Mile widziane umiejętności ślusarskie, obsługa tokarki oraz frezarki do metalu.

  • Mile widziane uprawnienia elektryczne do 1kv.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dogodne warunki pracy

  • Istnieje również możliwość przyuczenia

O nas

Firma DREWCO powstała w roku 2006 i zlokalizowana jest w Polsce, w województwie zachodniopomorskim. Podstawową działalnością firmy jest masowa produkcja komponentów meblarskich oraz mebli z litego drewna. Współpracujemy z fabrykami, sieciami handlowymi oraz innymi producentami na terenie kraju i Unii Europejskiej.