Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechanik Maszyn Produkcyjnych

Philip Morris Polska S.A.

aleja Jana Pawła II 196

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawności maszyn ze szczególnym uwzględnieniem elementów mających wpływ na bezpieczeństwo pracy

  • Prowadzenie bezpośredniej eksploatacji przydzielonych maszyn w sposób zapewniający realizację planowanej produkcji w zakresie ilości, jakości i przede wszystkim bezpieczeństwa

  • Wykonywanie ustawień i napraw w nowym parku maszynowym

  • Przygotowanie i przeprowadzanie konserwacji maszyn przy współudziale Działu Utrzymania Ruchu

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie techniczne – preferowane średnie lub wyższe o profilu mechanicznym

  • Masz doświadczenie w samodzielnej pracy na stanowisku Mechanika liniowego lub Mechanika Utrzymania Ruchu przy obsłudze procesu technologicznego,

  • Naprawa maszyn i urządzeń przemysłowych to Twój chleb powszedni

  • Potrafisz samodzielnie ustawiać i naprawiać maszyny produkcyjne

  • Potrafisz dobrze organizować sobie pracę

  • Postępujesz zgodnie z instrukcjami i procedurami

  • Możesz pracować w systemie zmianowym 3-zmianowym, 4-brygadowym

To oferujemy

  • Nowoczesny zakład produkcyjny

  • Umowę o pracę

  • Program szkoleń wprowadzających i rozwijających

  • Kafeterię z benefitami do wyboru

  • Przyzakładową placówkę medyczną tylko dla pracowników

  • 3-zmianowy, 4-brygadowy system pracy

  • Dofinansowanie do posiłków i firmową stołówkę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • program rekomendacji pracowników

Poznaj nasze wartości:

  • Rewolucyjne zmiany. Odważnie korzystamy z nauki i technologii.

  • Rozwój bez limitów. Uczymy się każdego dnia. Tylko od nas zależy w którym kierunku się rozwijamy i kim się stajemy.

  • Tworzymy przyszłość. Jesteśmy niezależni. Każdy z nas ma wpływ na to jak żyjemy, pracujemy i zmieniamy świat na lepsze.

  • W zespole siła. Działamy jak jedna drużyna. Tylko dzięki współpracy osiągamy tak niesamowite efekty.

  • Solidne fundamenty. Czerpiemy z naszej historii. Bazując na ponad 140 letnim doświadczeniu lepiej odpowiadamy na potrzeby klientów i pracowników.

  • Siła różnorodności. Stawiamy na różnorodność. Dzięki temu, że każdy z nas jest inny osiągamy więcej i stajemy się lepsi.

Twórz z nami historię

Cześć! Jesteśmy Philip Morris w Polsce i jesteśmy częścią Philip Morris International. Kiedy czytasz ten tekst my właśnie tworzymy historię – wdrażając nowe technologie budujemy przyszłość bez dymu tytoniowego.

Przewiń do profilu firmy