Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechanik Maszyn Produkcyjnych

Randstad Polska Sp. z o.o.

5 0006 500 brutto / mies.
  • Krapkowice

    Krapkowice, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + dodatek zmianowy + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Wyobraź sobie że wykonujesz swoją ulubioną pracę w znanej firmie i zarabiasz najwięcej w regionie!

Międzynarodowy producent opakowań w Krapkowicach poszukuje elektryków utrzymania ruchu. Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - do 7 000 zł brutto

Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś! Pamiętaj, że okazje mają to do siebie że lubią uciekać.

Twój zakres obowiązków

  • bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń

  • zabezpieczenie sprawności techniczno-eksploatacyjnej linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • naprawy maszyn i urządzeń (usuwanie awarii poprzez wymianę części mechanicznych, oraz hydrauliczno-pneumatycznych)

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia: do 7 000 zł brutto miesięcznie

  • umowa o pracę bezpośrednio z zakładem

  • pakiet szkoleń wprowadzających i opieka doświadczonych kolegów z zespołu

  • bogaty pakiet socjalny

  • miła atmosfera w firmie z doskonałą pozycją rynkową

  • realne możliwości awansu i rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy